(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-WTK9P4X'); (function(ss,ex){ window.ldfdr=window.ldfdr||function(){(ldfdr._q=ldfdr._q||[]).push([].slice.call(arguments));}; (function(d,s){ fs=d.getElementsByTagName(s)[0]; function ce(src){ var cs=d.createElement(s); cs.src=src; cs.async=1; fs.parentNode.insertBefore(cs,fs); }; ce('https://sc.lfeeder.com/lftracker_v1_'+ss+(ex?'_'+ex:'')+'.js'); })(document,'script'); })('ywVkO4XbQxe8Z6Bj');

Brynów Center II

Iwona Kalaga

Senior Negotiator

Brynów Center II https://officepoland.pl/biura-do-wynajecia/katowice/brynow-center-ii/2981-2/

  Brynów Center II - opis budynku

  Obiekt położony w Katowicach przy ul. Gawronów. Budynek ma cztery kondygnacje nadziemne i jedną podziemną. Bryła budynku została podzielona na cztery niezależne segmenty. Segment A zaprojektowany został w całości z przeznaczeniem na biura z recepcją na parterze. Kondygnacje parteru w pozostałych segmentach zaprojektowano z przeznaczeniem na pomieszczenia usługowe i handlowe. Przy obiekcie znajduje się obszerny parking do dyspozycji Najemców i Klientów. Dodatkowo istnieje możliwość wynajęcia miejsc parkingowych w garażu podziemnym.

  Lokalizacja to kolejny atut Brynów II. Budynek mieści się w dzielnicy Brynów, gdzie samochodem z centrum Katowic dotrzemy w 5 minut. Dodatkowo położony jest w pobliżu głównych arterii komunikacyjnych południowej części stolicy województwa śląskiego – autostrady A4 i drogi krajowej 81. Na miejsce kursuje także komunikacja miejska.

  Standard budynku Brynów Center II

  ac_unit Klimatyzacja
  Otwierane okna
  Okablowanie telefoniczne
  Okablowanie elektryczne
  Światłowód
  Kontrola dostępu
  api Wykładzina
  Ochrona
  Recepcja
  vertical_split Podział powierzchni ściankami
  Puszki podłogowe

  istniejący

  Skontaktuj się

  Skontaktuj się

  19,71 EUR/m2

  Skontaktuj się

  Skontaktuj się

  Skontaktuj się

  Skontaktuj się

  2021

  Skontaktuj się

  1 440,00 m2

  -

  480 m2

  1:100

  -

  -

  -

  -

  Ostatnia aktualizacja danych: 1 marca 2024, 07:18

  Brynów Center II, ul. Gawronów 6, Katowice

  Brynów Center II istniejący

  Powierzchnia

  Skontaktuj się

  Czynsz wywoławczy

  19,71 EUR/m2