Carbon Tower
local_offer Transakcje schedule Ten artykuł przeczytasz w 2 minuty

Knight Frank został agentem wyłącznym odpowiedzialnym za rekomercjalizację biurowca Carbon Tower we Wrocławiu. Powierzchnia biurowa budynku wynosi ponad 19 000 m kw.

Carbon Tower to zlokalizowany w zachodniej, biznesowej części Wrocławia biurowiec klasy A. Jego wyróżniająca się bryła od trzeciego piętra zbudowana jest na planie trójkąta. Obiekt na 15 kondygnacjach naziemnych oferuje ponad 19 000 m kw. powierzchni najmu. Właściciel zadbał o użytkowników zmotoryzowanych, jak i preferujących pojazdy jednośladowe. Zarówno w biurowcu, jak i sąsiedztwie znajdują się liczne udogodnienia, m.in. centra medyczne, przedszkola, showroom meblowy z kawiarnią, restauracje, centrum handlowe, tereny rekreacyjne i sklepy. Lokalizacja budynku przy ulicy Fabrycznej oferuje liczne połączenia komunikacyjne w postaci autobusów i tramwajów, które ułatwiają szybki transport do centrum miasta i pozostałych dzielnic Wrocławia. Biurowiec otrzymał certyfikat BREEAM na poziomie Very Good oraz ocenę bezpieczeństwa zdrowotnego WELL.

„Najemcy doceniają Carbon Tower nie tylko ze względu na posiadany certyfikat BREEAM na poziomie Very Good oraz ocenę bezpieczeństwa zdrowotnego WELL, ale również za zapewnienie maksymalnego dostępu do światła dziennego, uchylne okna, panoramiczny widok na miasto, czy stację naprawy rowerów. Dołożymy wszelkich starań, żeby kolejne firmy równie chętnie wybierały ten budynek na swoja siedzibę,”komentuje Anna Patrzyk-Sperzyńska dyrektor w dziale reprezentacji właściciela Knight Frank.

Chętnie opowiemy więcej o potencjale Carbon Tower i oprowadzimy po budynku. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wolnych powierzchni i kontaktu z naszymi ekspertami:

Anna Patrzyk Sperzyńska

Anna Patrzyk-Sperzyńska
associate director
tel. +48 605 355 622
e-mail: anna.patrzyk-sperzynska@pl.knightfrank.com

Maciej Moralewicz

Maciej Moralewicz
regional director
tel. +48 501 807 175
e-mail: maciej.moralewicz@pl.knightfrank.com