local_offer Transakcje schedule Ten artykuł przeczytasz w 1 minutę

TVN, jedna z największych stacji komercyjnych w Polsce, przedłużyła umowę najmu w budynku biurowym M76, zlokalizowanym w ścisłym centrum Warszawy. W procesie renegocjacji właściciela budynku, austriacki fundusz Raiffeisen Capital Management, reprezentowała firma doradcza Knight Frank.

TVN Discovery Polska jest czołowym nadawcą telewizyjnym w Polsce, należącym do wiodącego koncernu medialnego Discovery. Przedłużając umowę najmu blisko 1.200 m kw. powierzchni, firma pozostaje jednym z największych najemców obiektu. W rezultacie jeden z najpopularniejszych programów porannych „Dzień Dobry TVN” w dalszym ciągu będzie nadawany ze studia na 9 piętrze budynku M76.

„Cieszymy się z faktu, że tak prestiżowy najemca z branży medialnej po raz kolejny przedłużył umowę najmu w M76, w którym jest obecny od 2012 roku. Decyzja ta jest potwierdzeniem, że dobry adres, w dodatku z atrakcyjnym widokiem, przyciąga najemców na lata.” powiedział Janusz Garstka, Associate Director w Dziale Reprezentacji Właściciela Knight Frank.

M76 to budynek biurowy zlokalizowany w ścisłym centrum Warszawy, u zbiegu ulic Marszałkowskiej i Hożej. Obiekt oferuje około 5 000 m kw. powierzchni biurowej w standardzie klasy A. Budynek charakteryzuje się doskonałą ekspozycją, a jego lokalizacja jest gwarantem dogodnych połączeń z resztą miasta. W sąsiedztwie znajduje się szereg hoteli, restauracji, obiektów handlowych oraz inne liczne udogodnienia dla najemców, w tym ogromny wybór lokali na spotkania biznesowe i po godzinach.